'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein::"Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub

Szkoła Podstawowa w Kalnikowie - Klasa piąta

Wychowawca

Dorota Klechowska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski sala nr 9 Dorota Klechowska
08:55 - 09:40 Matematyka sala nr 6 (pracownia komputerowa) Małgorzata Kowalska
09:50 - 10:35 Przyroda sala nr 3 Barbara Stopa
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Zajęcia łączone z kl. 4 sala gimnastyczna Swietłana Szczurek
11:40 - 12:25 Język polski sala nr 5 Ludmiła Sozańska-Popowycz
12:35 - 13:20 Język polski sala nr 5 Ludmiła Sozańska-Popowycz
13:25 - 14:20 Język ukraiński Zajęcia łączone z kl. 6 sala nr 4 Swietłana Szczurek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia katolicka sala nr 2 Władysław Hajduk
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
08:55 - 09:40 Język angielski sala nr 5 Dorota Klechowska
09:50 - 10:35 Matematyka sala nr 9 Małgorzata Kowalska
10:45 - 11:30 Zajęcia komputerowe sala nr 6 (pracownia komputerowa) Stanisław Kalawski
11:40 - 12:25 Język polski sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz
12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne Zajęcia łączone z kl. 4 sala gimnastyczna Swietłana Szczurek
13:25 - 14:10 Język ukraiński Zajęcia łączone z kl. 6 sala nr 3 Swietłana Szczurek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia katolicka sala nr 9 Władysław Hajduk
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
08:55 - 09:40 Matematyka sala nr 5 Małgorzata Kowalska
09:50 - 10:35 Historia sala nr 7 Ludmiła Sozańska-Popowycz
10:45 - 11:30 Przyroda sala nr 6 (pracownia komputerowa) Barbara Stopa
11:40 - 12:25 Godzina z wychowawcą sala nr 4 Swietłana Szczurek
12:35 - 13:20 Wychowanie do życia w rodzinie sala nr 4 Elżbieta Dacko

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski sala nr 7 Ludmiła Sozańska-Popowycz
08:55 - 09:40 Język angielski sala nr 8 Dorota Klechowska
09:50 - 10:35 Plastyka Zajęcia łączone z kl. 4 sala nr 4 Beata Grabas
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Zajęcia łączone z kl. 4 sala gimnastyczna Swietłana Szczurek
11:40 - 12:25 Historia sala nr 5 Ludmiła Sozańska-Popowycz
12:35 - 13:20 Matematyka sala nr 5 Małgorzata Kowalska
13:25 - 14:20 Język ukraiński Zajęcia łączone z kl. 6 sala nr 3 Swietłana Szczurek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski sala nr 6 (pracownia komputerowa) Ludmiła Sozańska-Popowycz
08:55 - 09:40 Muzyka Zajęcia łączone z kl. 4 sala nr 3 Beata Grabas
09:50 - 10:35 Zajęcia techniczne Zajęcia łączone z kl. 4 sala nr 4 Leokadia Piękoś
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Zajęcia łączone z kl. 4 sala gimnastyczna Swietłana Szczurek
11:40 - 12:25 Przyroda sala nr 4 Barbara Stopa