Klasa

szósta

Szkoła Podstawowa w Kalnikowie

Wychowawca

Swietłana Szczurek

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Godzina z wychowawcą

Ludmiła Sozańska-Popowycz
sala nr 3
08:55 - 09:40

Język polski

Ludmiła Sozańska-Popowycz
sala nr 3
09:50 - 10:35

Zajęcia komputerowe

Stanisław Kalawski
sala nr 6 (pracownia komputerowa)
10:45 - 11:30

Język angielski

Dorota Klechowska
sala nr 3
11:40 - 12:25

Matematyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 3
12:35 - 13:20

Wychowanie fizyczne

Dariusz Lasek
sala gimnastyczna
13:25 - 14:10

Język ukraiński Zajęcia łączone z kl. 5

Swietłana Szczurek
sala nr 4
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język polski

Ludmiła Sozańska-Popowycz
sala nr 3
08:55 - 09:40

Matematyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 3
09:50 - 10:35

Religia katolicka

Władysław Hajduk
sala nr 3

Religia prawosławna

Bazyl Zabrocki
sala nr 10 (na dole)
10:45 - 11:30

Język angielski

Dorota Klechowska
sala nr 3
11:40 - 12:25

Przyroda

Barbara Stopa
sala nr 3
12:35 - 13:20

Historia

Ludmiła Sozańska-Popowycz
sala nr 3
13:25 - 14:10

Język ukraiński

Swietłana Szczurek
sala nr 4
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne

Dariusz Lasek
sala gimnastyczna
08:55 - 09:40

Religia katolicka

Władysław Hajduk
sala nr 3

Religia prawosławna

Bazyl Zabrocki
sala nr 10 (na dole)
09:50 - 10:35

Przyroda

Barbara Stopa
sala nr 3
10:45 - 11:30

Matematyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 3
11:40 - 12:25

Język polski

Ludmiła Sozańska-Popowycz
sala nr 3
12:35 - 13:20

Język polski

Ludmiła Sozańska-Popowycz
sala nr 3
13:25 - 14:10

Edukcja regionalno-patriotyczna

Bogusław Kosztyła
sala nr 3
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 3
08:55 - 09:40

Plastyka

Beata Grabas
sala nr 3
09:50 - 10:35

Język angielski

Dorota Klechowska
sala nr 3
10:45 - 11:30

Język polski

Ludmiła Sozańska-Popowycz
sala nr 3
11:40 - 12:25

Wychowanie fizyczne

Dariusz Lasek
sala gimnastyczna
12:35 - 13:20

Przyroda

Barbara Stopa
sala nr 3
13:25 - 14:10

Język ukraiński Zajęcia łączone z kl. 5

Swietłana Szczurek
sala nr 3
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Zajęcia techniczne

Leokadia Piękoś
sala nr 3
08:55 - 09:40

Matematyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 3
09:50 - 10:35

Język polski

Ludmiła Sozańska-Popowycz
sala nr 3
10:45 - 11:30

Język polski

Ludmiła Sozańska-Popowycz
sala nr 3
11:40 - 12:25

Muzyka

Beata Grabas
sala nr 3
12:35 - 13:20

Wychowanie fizyczne

Dariusz Lasek
sala gimnastyczna

Podręczniki

Wszelkie prawa zastrzeżone © Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkół w Kalnikowie im. dra Bolesława Orzechowicza

Realizacja: Superszkolna.pl

  • 'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein
  • |
  • "Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub
Zaszyfrowany adres tej strony