'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein::"Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub

Szkoła Podstawowa w Kalnikowie - Klasa szósta

Wychowawca

Swietłana Szczurek

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Godzina z wychowawcą sala nr 3 Ludmiła Sozańska-Popowycz
08:55 - 09:40 Język polski sala nr 3 Ludmiła Sozańska-Popowycz
09:50 - 10:35 Zajęcia komputerowe sala nr 6 (pracownia komputerowa) Stanisław Kalawski
10:45 - 11:30 Język angielski sala nr 3 Dorota Klechowska
11:40 - 12:25 Matematyka sala nr 3 Małgorzata Kowalska
12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Dariusz Lasek
13:25 - 14:10 Język ukraiński Zajęcia łączone z kl. 5 sala nr 4 Swietłana Szczurek

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski sala nr 3 Ludmiła Sozańska-Popowycz
08:55 - 09:40 Matematyka sala nr 3 Małgorzata Kowalska
09:50 - 10:35 Religia katolicka sala nr 3 Władysław Hajduk
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
10:45 - 11:30 Język angielski sala nr 3 Dorota Klechowska
11:40 - 12:25 Przyroda sala nr 3 Barbara Stopa
12:35 - 13:20 Historia sala nr 3 Ludmiła Sozańska-Popowycz
13:25 - 14:10 Język ukraiński sala nr 4 Swietłana Szczurek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Dariusz Lasek
08:55 - 09:40 Religia katolicka sala nr 3 Władysław Hajduk
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
09:50 - 10:35 Przyroda sala nr 3 Barbara Stopa
10:45 - 11:30 Matematyka sala nr 3 Małgorzata Kowalska
11:40 - 12:25 Język polski sala nr 3 Ludmiła Sozańska-Popowycz
12:35 - 13:20 Język polski sala nr 3 Ludmiła Sozańska-Popowycz
13:25 - 14:10 Edukcja regionalno-patriotyczna sala nr 3 Bogusław Kosztyła

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka sala nr 3 Małgorzata Kowalska
08:55 - 09:40 Plastyka sala nr 3 Beata Grabas
09:50 - 10:35 Język angielski sala nr 3 Dorota Klechowska
10:45 - 11:30 Język polski sala nr 3 Ludmiła Sozańska-Popowycz
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Dariusz Lasek
12:35 - 13:20 Przyroda sala nr 3 Barbara Stopa
13:25 - 14:10 Język ukraiński Zajęcia łączone z kl. 5 sala nr 3 Swietłana Szczurek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia techniczne sala nr 3 Leokadia Piękoś
08:55 - 09:40 Matematyka sala nr 3 Małgorzata Kowalska
09:50 - 10:35 Język polski sala nr 3 Ludmiła Sozańska-Popowycz
10:45 - 11:30 Język polski sala nr 3 Ludmiła Sozańska-Popowycz
11:40 - 12:25 Muzyka sala nr 3 Beata Grabas
12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Dariusz Lasek