'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein::"Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub

Szkoła Podstawowa w Kalnikowie - Klasa czwarta

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka sala nr 6 (pracownia komputerowa) Stanisław Kalawski
08:55 - 09:40 Przyroda sala nr 2 Elżbieta Dacko
09:50 - 10:35 Język polski sala nr 10 (na dole) Ludmiła Sozańska-Popowycz
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Zajęcia łączone z kl. 5 sala gimnastyczna Swietłana Szczurek
11:40 - 12:25 Godzina z wychowawcą sala nr 8 Dorota Klechowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka sala nr 6 (pracownia komputerowa) Stanisław Kalawski
08:55 - 09:40 Zajęcia komputerowe sala nr 6 (pracownia komputerowa) Stanisław Kalawski
09:50 - 10:35 Język polski sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz
10:45 - 11:30 Język polski sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz
11:40 - 12:25 Język angielski sala nr 5 Dorota Klechowska
12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne Zajęcia łączone z kl. 5 sala gimnastyczna Swietłana Szczurek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda sala nr 3 Elżbieta Dacko
08:55 - 09:40 Religia katolicka sala nr 6 (pracownia komputerowa) Bogusław Kot
09:50 - 10:35 Matematyka sala nr 7 Stanisław Kalawski
10:45 - 11:30 Język polski sala nr 2 Ludmiła Sozańska-Popowycz
11:40 - 12:25 Język angielski sala nr 2 Dorota Klechowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka sala nr 6 (pracownia komputerowa) Stanisław Kalawski
08:55 - 09:40 Język polski sala nr 6 (pracownia komputerowa) Ludmiła Sozańska-Popowycz
09:50 - 10:35 Plastyka Zajęcia łączone z kl. 5 sala nr 4 Beata Grabas
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Zajęcia łączone z kl. 5 sala gimnastyczna Swietłana Szczurek
11:40 - 12:25 Religia katolicka sala nr 2 Bogusław Kot
12:35 - 13:20 Język angielski sala nr 2 Dorota Klechowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Przyroda sala nr 2 Elżbieta Dacko
08:55 - 09:40 Plastyka Zajęcia łączone z kl. 5 sala nr 3 Beata Grabas
09:50 - 10:35 Zajęcia techniczne Zajęcia łączone z kl. 5 sala nr 4 Leokadia Piękoś
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne Zajęcia łączone z kl. 5 sala gimnastyczna Swietłana Szczurek
11:40 - 12:25 Język polski sala nr 5 Ludmiła Sozańska-Popowycz