'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein::"Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub

Szkoła Podstawowa w Kalnikowie - Klasa czwarta

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Maria Dacyk
08:55 - 09:40 Historia sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz
09:50 - 10:35 Przyroda sala nr 4 Barbara Stopa
10:45 - 11:30 Muzyka sala nr 4 Maria Świszcz
11:45 - 12:30 Język polski sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz
12:35 - 13:20 Godzina z wychowawcą sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz
08:55 - 09:40 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Maria Dacyk
09:50 - 10:35 Matematyka sala nr 4 Stanisław Kalawski
10:45 - 11:30 Informatyka sala nr 6 (pracownia komputerowa) Leokadia Piękoś
11:45 - 12:30 Język angielski sala nr 4 Dorota Klechowska
12:35 - 13:20 Język ukraiński sala nr 4 Igor Horków

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka sala nr 4 Stanisław Kalawski
08:55 - 09:40 Religia katolicka sala nr 4 Bogusław Kot
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
09:50 - 10:35 Język polski sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz
10:45 - 11:30 Język polski sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz
11:45 - 12:30 Wychowanie do życia w rodzinie sala nr 4 Barbara Stopa
12:35 - 13:20 Język ukraiński sala nr 4 Igor Horków

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski sala nr 4 Dorota Klechowska
08:55 - 09:40 Matematyka sala nr 4 Stanisław Kalawski
09:50 - 10:35 Religia katolicka sala nr 4 Bogusław Kot
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
10:45 - 11:30 Język polski sala nr 4 Ludmiła Sozańska-Popowycz
11:45 - 12:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Maria Dacyk
12:35 - 13:20 Język ukraiński sala nr 4 Igor Horków

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Plastyka sala nr 4 Beata Grabas
08:55 - 09:40 Matematyka sala nr 4 Stanisław Kalawski
09:50 - 10:35 Język angielski sala nr 4 Dorota Klechowska
10:45 - 11:30 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Maria Dacyk
11:45 - 12:30 Technika sala nr 4 Leokadia Piękoś
12:35 - 13:20 Przyroda sala nr 4 Barbara Stopa