Klasa

druga

Szkoła Podstawował w Kalnikowie Oddziały Gimnazjalne

Wychowawca

Maria Dacyk

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 7
08:55 - 09:40

Język angielski

Dorota Klechowska
sala nr 7
09:50 - 10:35

WOS

Krzysztof Fier
sala nr 7
10:45 - 11:30

Historia

Krzysztof Fier
sala nr 7
11:40 - 12:25

Język polski

Bogusław Kosztyła
sala nr 7
12:35 - 13:20

Informatyka zajęcia dla dziewczyn

Stanisław Kalawski
sala nr 6 (pracownia komputerowa)
13:25 - 14:10

Wychowanie fizyczne zajęcia łaczone dla dziewczyn z kl. 2 - 3 gimnazjum

Maria Dacyk
sala gimnastyczna
14:15 - 15:00

Wychowanie fizyczne zajęcia łaczone dla dziewczyn z kl. 2 - 3 gimnazjum

Maria Dacyk
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język polski

Bogusław Kosztyła
sala nr 7
08:50 - 09:40

Język niemiecki

sala nr 7
09:50 - 10:35

Religia katolicka

Bogusław Kot
sala nr 7

Religia prawosławna

Bazyl Zabrocki
sala nr 10 (na dole)
10:45 - 11:30

Historia

Krzysztof Fier
sala nr 7
11:40 - 12:25

Matematyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 7
12:35 - 13:20

Informatyka zajęcia dla chłopców

Stanisław Kalawski
sala nr 6 (pracownia komputerowa)
13:25 - 14:10

Wychowanie fizyczne zajęcia łączone dla chłopców z kl. 1 - 3 gimnazjum

Dariusz Lasek
sala gimnastyczna
14:15 - 15:00

Wychowanie fizyczne zajęcia łączone dla chłopców z kl. 1 - 3 gimnazjum

Dariusz Lasek
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski Zajęcia dla dziewczyn

Dorota Klechowska
sala nr 7
08:55 - 09:40

Geografia

Elżbieta Dacko
sala nr 7
09:50 - 10:35

Chemia

sala nr 7
10:45 - 11:30

Chemia

sala nr 7
11:40 - 12:25

Matematyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 7
12:35 - 13:20

Godzina z wychowawcą

Małgorzata Kowalska
sala nr 7
13:25 - 14:10

Wychowanie fizyczne

Maria Dacyk
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Zajęcia artystyczne

Maria Świszcz
sala nr 7
08:55 - 09:40

Język polski

Bogusław Kosztyła
sala nr 7
09:50 - 10:35

Religia katolicka

Bogusław Kot
sala nr 7

Religia prawosławna

Bazyl Zabrocki
sala nr 10 (na dole)
10:45 - 11:30

Biologia

Jolanta Głuszek
sala nr 7
11:40 - 12:25

Wychowanie fizyczne

Maria Dacyk
sala gimnastyczna
12:35 - 13:20

Fizyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 7
13:25 - 14:10

Język niemiecki

Aneta Grendus
sala nr 7
14:15 - 15:00

Język ukraiński zajęcia łączone dla uczniów z kl. 2 i 3 gimnazjum

Swietłana Szczurek
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski

Dorota Klechowska
sala nr 7
08:55 - 09:40

Zajęcia techniczne

Leokadia Piękoś
sala nr 7
09:50 - 10:35

Język polski

Bogusław Kosztyła
sala nr 7
10:45 - 11:30

Język polski

Bogusław Kosztyła
sala nr 7
11:40 - 12:25

Matematyka

Małgorzata Kowalska
sala nr 7
12:35 - 13:20

Język ukraiński zajęcia dla uczniów z kl. 2 - 3 gimnazjum

Swietłana Szczurek
13:25 - 14:10

Język ukraiński zajęcia dla uczniów z kl. 2 - 3 gimnazjum

Swietłana Szczurek

Wszelkie prawa zastrzeżone © Oficjalna strona internetowa Zespołu Szkół w Kalnikowie im. dra Bolesława Orzechowicza

Realizacja: Superszkolna.pl

  • 'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein
  • |
  • "Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub
Zaszyfrowany adres tej strony