'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein::"Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub

Szkoła Podstawował w Kalnikowie Oddziały Gimnazjalne - Klasa druga

Wychowawca

Maria Dacyk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka sala nr 7 Małgorzata Kowalska
08:55 - 09:40 Język angielski sala nr 7 Dorota Klechowska
09:50 - 10:35 WOS sala nr 7 Krzysztof Fier
10:45 - 11:30 Historia sala nr 7 Krzysztof Fier
11:40 - 12:25 Język polski sala nr 7 Bogusław Kosztyła
12:35 - 13:20 Informatyka zajęcia dla dziewczyn sala nr 6 (pracownia komputerowa) Stanisław Kalawski
13:25 - 14:10 Wychowanie fizyczne zajęcia łaczone dla dziewczyn z kl. 2 - 3 gimnazjum sala gimnastyczna Maria Dacyk
14:15 - 15:00 Wychowanie fizyczne zajęcia łaczone dla dziewczyn z kl. 2 - 3 gimnazjum sala gimnastyczna Maria Dacyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski sala nr 7 Bogusław Kosztyła
08:50 - 09:40 Język niemiecki sala nr 7 Anna Pająk
09:50 - 10:35 Religia katolicka sala nr 7 Bogusław Kot
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
10:45 - 11:30 Historia sala nr 7 Krzysztof Fier
11:40 - 12:25 Matematyka sala nr 7 Małgorzata Kowalska
12:35 - 13:20 Informatyka zajęcia dla chłopców sala nr 6 (pracownia komputerowa) Stanisław Kalawski
13:25 - 14:10 Wychowanie fizyczne zajęcia łączone dla chłopców z kl. 1 - 3 gimnazjum sala gimnastyczna Dariusz Lasek
14:15 - 15:00 Wychowanie fizyczne zajęcia łączone dla chłopców z kl. 1 - 3 gimnazjum sala gimnastyczna Dariusz Lasek

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski Zajęcia dla dziewczyn sala nr 7 Dorota Klechowska
08:55 - 09:40 Geografia sala nr 7 Elżbieta Dacko
09:50 - 10:35 Chemia sala nr 7 Janusz Stepanko
10:45 - 11:30 Chemia sala nr 7 Janusz Stepanko
11:40 - 12:25 Matematyka sala nr 7 Małgorzata Kowalska
12:35 - 13:20 Godzina z wychowawcą sala nr 7 Małgorzata Kowalska
13:25 - 14:10 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Maria Dacyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Zajęcia artystyczne sala nr 7 Maria Świszcz
08:55 - 09:40 Język polski sala nr 7 Bogusław Kosztyła
09:50 - 10:35 Religia katolicka sala nr 7 Bogusław Kot
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
10:45 - 11:30 Biologia sala nr 7 Jolanta Głuszek
11:40 - 12:25 Wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Maria Dacyk
12:35 - 13:20 Fizyka sala nr 7 Małgorzata Kowalska
13:25 - 14:10 Język niemiecki sala nr 7 Aneta Grendus
14:15 - 15:00 Język ukraiński zajęcia łączone dla uczniów z kl. 2 i 3 gimnazjum Swietłana Szczurek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski sala nr 7 Dorota Klechowska
08:55 - 09:40 Zajęcia techniczne sala nr 7 Leokadia Piękoś
09:50 - 10:35 Język polski sala nr 7 Bogusław Kosztyła
10:45 - 11:30 Język polski sala nr 7 Bogusław Kosztyła
11:40 - 12:25 Matematyka sala nr 7 Małgorzata Kowalska
12:35 - 13:20 Język ukraiński zajęcia dla uczniów z kl. 2 - 3 gimnazjum Swietłana Szczurek
13:25 - 14:10 Język ukraiński zajęcia dla uczniów z kl. 2 - 3 gimnazjum Swietłana Szczurek