'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein::"Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub

Szkoła Podstawowa w Kalnikowie - Klasa druga

Wychowawca

Beata Kasprzyk

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
10:45 - 11:30 Język angielski sala nr 3 Monika Podbrożna
11:45 - 12:30 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
12:35 - 13:20 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna (w.f.) sala gimnastyczna Dariusz Lasek
08:55 - 09:40 Religia katolicka sala nr 3 Bogusław Kot
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
09:55 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
11:40 - 12:25 Język ukraiński sala nr 3 Igor Horków

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski sala nr 3 Monika Podbrożna
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
11:45 - 12:30 Język ukraiński sala nr 3 Igor Horków

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia katolicka sala nr 3 Bogusław Kot
Religia prawosławna sala nr 10 (na dole) Bazyl Zabrocki
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
10:45 - 11:30 Edukacja wczesnoszkolna (w.f.) sala gimnastyczna Dariusz Lasek
11:45 - 12:30 Język ukraiński sala nr 3 Igor Horków

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
08:55 - 09:40 Edukacja wczesnoszkolna (w.f.) sala gimnastyczna Dariusz Lasek
09:50 - 10:35 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk
10:45 - 11:30 edukacja wczesnoszkolna- informatyka sala nr 6 (pracownia komputerowa) Beata Kasprzyk
11:45 - 12:30 Edukacja wczesnoszkolna sala nr 3 Beata Kasprzyk