Na scenie stowarzyszenia " Bliżej Siebie"

W sobotę 18 października 2014r. na zaproszenie pani prezes Renaty Sydorów uczniowie naszej szkoły brali udział w Biesiadzie organizowanej przez stowarzyszenie " Bliżej Siebie" w Kalnikowie. Wystąpili tam obok chóru tego stowarzyszenia . Mieli okazję zaprezentować się przed liczną pubicznością z Polski i Ukrainy. Pochwalić trzeba uczniów klasy II gimnazjum, którzy przygotowali przedstawienie o psiej rodzinie        ( w rolach głównych Kamila Kalawska, Ewa Solarczyk, Kasia Kowalska, Agnieszka Grabas, Jakub Sumka, Gabrysia Stecyk). Uczennice ( Gosia Soroka, Kamila i Oliwia Polne, Natalia Hajduk, Kamila Korabiowska) zaśpiewały w języku ukraińskim , a Paweł Łogin wcielił się w postać patrona szkoły Bolesława Orzechowicza. Uczniowie wystąpili pod opieką p. Swietłany Szczurek i p. Bogusława Kosztyły, rolę konferansjera pełniła uczennica klasy VI Iza Solarczyk. Występom z zadowoleniem przyglądał się dyrektor szkoły p. Stanisław Kalawski.

Opublikowano: 22 października 2014 19:39

Wszelkie prawa zastrzeżone © Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej w Kalnikowie im. dra Bolesława Orzechowicza