Finał powiatowy jest nasz- zwycięstwo, jesteśmy najlepsi w Powiecie Przemyskim !!!

Dużym sukcesem mogą pochwalić się nasi najmłodsi piłkarze, bowiem w Turnieju o Puchar Tymbarka – w kategorii U -8 (sześcio i siedmiolatki ), w finale powiatowym, który odbył się w Przemyślu w dniu 13.11.2014r., zajęli I miejsce!!!. Nasi chłopcy walczyli dzielnie, nie dając szans żadnej z drużyn, wszystkie swoje mecze wygrali. Natomiast bramki dla naszego zespołu strzelali: Mateusz Dacko i Bartosz Słowiczek. Dzięki temu zwycięstwu chłopcy pojadą na finał wojewódzki, który odbędzie się w Stalowej Woli w kwietniu 2015r.!

Warto dodać, że nasi zwycięzcy regularnie, bo już od roku, trenują piłkę nożną w szkolnej szkółce. Jak widać regularna praca przynosi wymierne efekty. Jesteśmy z Was bardzo dumni. Za to, że szkole przysparzacie chluby dziękujemy! Nic, tylko brać przykład z młodszych!

  Na uwagę zasługuje fakt, że byliśmy jedyną drużyną, która była wspomagana gorącym dopingiem przez rodziców! Drodzy Rodzice, bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pomoc.

Skład zwycięskiej drużyny  ZS Kalników U – 8:

1.Bartosz Słowiczek

2.Bartosz Missar

3.Mateusz Dacko

4.Wiktor Soroka

5.Krzysztof Olech

6.Hubert Noga

7.Tomasz Grabas

8.Kacper  Kaczmarek

Opublikowano: 19 listopada 2014 13:05

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 438

Wszelkie prawa zastrzeżone © Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej w Kalnikowie im. dra Bolesława Orzechowicza

Realizacja: Superszkolna.pl

  • 'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein
  • |
  • "Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub
Zaszyfrowany adres tej strony