II miejsce w Mikołajkowym Turnieju w Tenis Stołowy w Przemyślu dla naszych uczennic!!!

Miło nam poinformować, że Justyna Hajduk - zajęła II miejsce w kategorii Junior oraz Amela Grabas-Kalawska - zajęła II miejsce w kategorii młodzik w I Mikołajkowym Turnieju w Tenis Stołowy, organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu w dniu 06.12.2014 r. Warto dodać, że w kategorii młodzik w zawodach reprezentował naszą szkole także Mateusz Hajduk, jednak w bardzo silnej i licznej stawce przeciwników nie udało mu się awansować do ćwierćfinału… Za niesamowite emocje, wspaniałą walkę do końca i godne reprezentowanie naszej szkoły bardzo dziękujemy!

Serdecznie gratulujemy dobrych wyników... Jesteśmy z Was dumni!!!

Opublikowano: 08 grudnia 2014 13:23