23 października 2014 18:40 | Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Piosenki ,,Wygraj Szansę"

29 października 2014 r. uczniowie z klas: 4, 5 i 6 wybrali się na konkurs piosenki ,,Wygraj Szansę" do Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu aby potowarzyszyć uczennicy kl. 4 Alicji Kalawskiej na jej występie. Organizatorem konkursu była TV Media - Agencja Telewizyjno Estradowa w Łodzi. ,,Wygraj Szansę" to konkurs ogólnopolski, którego edycje odbywają się na terenie całego kraju i ma na celu odkrywanie dziecięcych talentów. Alicja zaprezentowała gminę Stubno. Wykonała ona piosenkę ,,List do Boga" z repertuaru zespołu Wesołe Nutki. Choć nie udało się tym razem zdobyć miejsca, jesteśmy bardzo dumni z naszej początkującej wokalistki - jej pięknego głosu o ciekawej barwie, odwagi na wielkiej scenie i wspaniałego występu.