Pan Karp bohaterem konkursu recytatorskiego!

16 kwietnia odbył się w szkole w Stubnie konkurs poświęcony twórczości Jana Motyli. Autor ten pisze wiersze pod takim właśnie pseudonimem, zaś naprawdę nazywa się Zbigniew Szczepański i jest prezesem Towarzystwa Promocji Ryb "Pan Karp". Jego twórczość poświęcona jest tematyce hodowli karpia oraz ochronie przyrody i stanowi serię książek o Panu Karpiu.

W konkursie recytatorskim I miejsce zajęły Kamila Polna i Oliwia Polna, zaś miejsce II - Joanna Soroka. Wyróżnienie otrzymała Oliwia Mikulec. Wszystkie nagrodzone osoby są uczennicami klasy V naszej szkoły. W konkursie plastycznym, który polegał na wykonaniu ilustracji do wybranego wiersza miejsce II otrzymała Natalia Gut (kl. V), miejsce III Ewelina Cupak (kl. III), zaś wyróżnienie Patrycja Dańko (kl. III). Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Opublikowano: 17 kwietnia 2015 11:16