Sukces młodych piłkarzy w Stalowej Woli - U-8 wśród 10 najlepszych drużyn w województwie podkarpackim!

W dniu 14.04.2015 r nasi młodzi piłkarze - chłopcy U-8 w pojechali do Stalowej Woli na Finał wojewódzki w piłce nożnej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku". Chłopcy zajęli dziewiąte miejsce i tym samym są w najlepszej „10” województwa podkarpackiego!  Nasi uczniowie wspierani dopingiem przez rodziców walczyli dzielnie i zostawili dużo zdrowia na boisku, są w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn w woj. podkarpackim... Brawo!!!

Skład drużyny: Wiktor Soroka – bramkarz, Mateusz Dacko, Bartosz Słowiczek, Bartosz Missar, Bogdan Olech, Tomasz Grabas, Hubert Noga, Kacper Kaczmarek. Trener Dariusz Lasek.

Opublikowano: 21 kwietnia 2015 10:18