30 kwietnia 2015 18:49 | Aktualności

III miejsce szkolnego chóru w III Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej

30 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół w Orłach odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej ,,Kto ty jesteś - Polak mały". Naszą szkołę zaprezentował chór uczniów klas 4, 5 i 6 pieśniami wojskowymi ,,Białe róże" i ,,Kalina malina" w wykonaniu 2-głosowym, pod kierunkiem p. Beaty Grabas. Uczniowie zdobyli III miejsce, otrzymali statuetkę, dyplomy i drobne upominki. Wyjazd na konkurs pełen był wielu wrażeń, doskonałą lekcją patriotycznej postawy i zdobywaniem kolejnych doświadczeń artystycznych. Gratulacje dla chóru!