Dzień Matki w klasie I b

27 maja w klasie Ib obchodzony był uroczyście Dzień Matki. Dzieci rozpoczęły swój występ inscenizacją bajki o "Czerwonym Kapturku po Europejsku". Przedstawienie nie było łatwe, ale pierwszoklasiści świetnie sobie poradzili. Zakłopotany wilk (Krzysztof Olech) zamiast jednego Czerwonego Kapturka spotkał aż siedem Kapturków z kilku krajów. Na szczęście, jak to w bajkach bywa, wszystko dobrze się zakończyło.

Następnie były wiersze, piosenki, życzenia dla kochanych mam. W niejednym oku pojawiła się łza wzruszenia. Całusom i uściskom nie było końca. W specjalnym koncercie życzeń swoje zdolności wokalne przedstawił Łukasz Dacko i Krystian Wrona. Kalina Pekaniec wspaniale poprowadziła konferansjerkę i zagrała na keyboardzie utwór francuski.

Na zakończenie spotkania chłopcy wraz z mamusiami zatańczyli walczyka na gazecie. Wszyscy uczestnicy walczyli w tańcu dzielnie, a ich trud i odwaga zostały nagrodzone gromkimi brawami i cukierkami.

Opublikowano: 03 czerwca 2015 09:09

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 564

Wszelkie prawa zastrzeżone © Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej w Kalnikowie im. dra Bolesława Orzechowicza

Realizacja: Superszkolna.pl

  • 'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein
  • |
  • "Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub
Zaszyfrowany adres tej strony