„Spacerkiem po DACH-u”

W dniu 2 czerwca uczennica III klasy Gimnazjum  Agnieszka Stecyk reprezentowała naszą szkołę w etapie finałowym II Powiatowego Konkursu Gimnazjalnego Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych „Spacerkiem po DACH-u” organizowanego pod patronatem Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Konkurs odbył się podczas Dnia Języków Obcych w Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu. Gratulujemy Agnieszce ogromnej wiedzy i życzymy jeszcze wielu sukcesów!

Opublikowano: 02 czerwca 2015 18:53