Dzień Matki w siodle.

Gdyby konie mogły mówić , zapewne z zadowoleniem opowiedziałby o Dniu Matki, który odbył sie w ich " domu". Uczniowie klasy I A wraz z mamusiami ( jeden tata jako fotograf) i wychowawczynią p. Beatą Kasprzyk gościli w stadninie koni w Stubnie. Koniki były bardzo szczęśliwe gdy dzieciaki  czesały je, skrobały, głaskały, szeptały do uszka, a w końcu ujeżdżały. Podsumowaniem tego udanego dnia był wspólny piknik - dzieci, mamy, pani, jeden tata i.... konie. Mamy były bardzo dumne widząc swoje pociechy w siodle. I to był dla nich niezwykły prezent na Dzień Matki.

Opublikowano: 03 czerwca 2015 07:37