Złotka !

Już niedługo Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Cała Polska czeka z nadzieja na dobry wynik, a my w Kalnikowie nie musimy. My mamy już mistrzowską drużynę. Mamy już złote medale i ogromny puchar. Nasze złotka : Wiktoria Buksa, Alicja Ferków, Anna Ferlejko, Kamila Fil, Emilia Kiwer, Oliwia Kondrów, Natalia Kowalska, Anna Noga , Oliwia Pasieka, Klaudia Segiń, Natalia Sitko i Martyna Sumka wraz z trenerką p. Marią Dacyk " zdobyły" Stalową Wolę. Gratulujemy także Alicji Ferków zdobycia tytułu króla strzelców  turnieju ( 5 bramek w 3 meczach ). I miejsce w finale U- 8 Województwa Podkarpackiego Turnieju " Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku", którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej to spełnienie marzeń młodych piłkarek, ich rodziców ( dziękujemy za doping w Stalowej Woli) i Pani trenerki. Cała szkoła dumna jest z naszych bohaterek. Gratulujemy i dziękujemy. Ciekawe czy można dostać od dziewczynek autografy? Sprawdzimy jutro w szkole.

Opublikowano: 12 kwietnia 2016 18:13