'Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek." - A. Einstein::"Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych." - G. Laub

Aktualności

21 kwietnia 2016 13:23 | Aktualności

Nasi uczniowie na konkursie wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej!

14 kwietnia 2016r. odbył się w Stubnie konkurs recytatorski poświęcony twórczości Małgorzaty Strzałkowskiej. Wiersze tej poetki wymagały dużo pracy nad dykcją, gdyż zawierały wiele trudnych do wymówienia wyrazów. Swoją piękną recytacją zwróciła uwagę jurorów i publiczności uczennica kl. IIB - Kalina Pekaniec, która zdobyła I miejsce! Nagrodzona została także Kamila Fill z kl. IIA, która zajęła miejsce III! Pozostałe uczestniczki również ładnie recytowały swoje wiersze i otrzymały za to wyróżnienia. Są to uczennice kl. IIA: Karolina Ścirko, Oliwia Pasieka i Emilia Stefanowicz. 

Nagrody otrzymały także dzieci, które brały udział w konkursie plastycznym. Ich zadaniem było narysowanie ilustracji do wybranego wiersza Małgorzaty Strzałkowskiej. Nagrodzone zostały tutaj następujące uczestniczki: Katarzyna Stecyk kl. III, Martyna Mikulec kl. IIB, Gabriela Kowalska kl. IIB, Oliwia Kondrów kl. I. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach!   

Przeczytano: 238 razy. Wydrukuj|Do góry