07 maja 2016 00:34 | Aktualności

Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej ,, Kto ty jesteś - Polak mały"

28 kwietnia w Zespole Szkół w Orłach odbył się IV Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej. Na konkursie nasi uczniowie zaprezentowali szkołę w trzech kategoriach: solisty dziecięcego kl. 4-6, chóru dziecięcego kl. 4-6 oraz solisty młodzieżowego i zdobyli trzy III miejsca. W kategorii solisty dziecięcego wystąpiła Alicja Kalawska z piosenką ,,Jedenasty listopada". Amelia Grabas - Kalawska pieśnią ,,Ojczyzna" reprezentowała kategorię solisty gimnazjalnego. Chór szkolny wykonał piosenkę ,,Kalina malina". Na keyboardzie akompaniowała Joanna Soroka - uczennica kl. 6. Po występach pełnych wrażeń zadowoleni uczniowie razem z p. Beatą Grabas wybrali się do Radymna na lody. Gratulujemy udanego występu i życzymy kolejnych sukcesów.