Byliśmy w Zamościu...

15 czerwca uczniowie klasy III i IV SP wraz z wychowawczyniami p. Barbarą Stopą i Swietłaną Szczurek udali się na wycieczkę do Zamościa. Zwiedzili katerdrę , rynek i zabytkowe bramy, a nastepnie udali się do ....ZOO. Wycieczkowicze mieli okazję zobaczyć rzadko spotykane na co dzień zwierzęta. Największą furorę zrobiły małpki , które jak wiadomo czynią różne figle. Wycieczka okazała sie wspaniałym przeżyciem i cenną nauką z zakresu historii, architektury i przyrody.

Opublikowano: 21 czerwca 2016 17:13