23 września 2016 19:28 | Aktualności

Nakręceni na pomoc...

Plastikowe nakrętki utworzyły dzisiaj na szkolnym korytarzu niepowtarzalną, kolorową piramidę. Zdaliśmy sobie sprawę jak dużo udało sie ich nazbierać! To wyjatkowy dzień, bo poprzez fundację " Zdążyć z pomocą " pomogą one w leczeniu i rehabilitacji ciężko chorej Laury Parafiniuk, blisko trzyletniej dziewczynki z Podkarpacia. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikim szkoły za mozolną , codzienną zbiórkę. To miła chwila, gdy mogliśmy je przekazać. Zbieramy dalej! Wszelkiego rodzju plastikowe nakrętki można przynosić indywidualnie i zbiorowo i wsypywać do worka w klasie II gimnazjum. Czekamy.