17 października 2016 16:44 | Aktualności

VIII Powiatowy Konkurs Papieski

17 października w Zespole Szkół w Drohojowie odbył się VIII Powiatowy Konkurs Papieski pod hasłem ,,Bądźcie świadkami miłosierdzia". Naszą szkołę w grupie młodszej reprezentowali uczniowie: Katarzyna Stecyk, Wiktoria Stecyk (w kategorii plastycznej), Magdalena Polny, Alicja Kalawska (w kategorii wokalnej), Klaudia Janczyszyn i Łukasz Łogin (w kategorii recytatorskiej) oraz uczniowie gimnazjum: Nicole Budny, Gabriela Bundyra (w kategorii plastycznej) i Amelia Grabas-Kalawska (w kategorii wokalnej). Wiktoria Stecyk za pracę plastyczną otrzymała III miejsce i Alicja Kalawska za wykonanie piosenki ,,Ty prowadzisz nas" - III miejsce.  W grupie starszej sukces odniosły Gabriela Bundyra w kategorii plastycznej, zdobywając wyróżnienie i Amelia Grabas-Kalawska - III miejce za wykonanie hymnu Światowych Dni Młodzieży ,,Błogosławieni miłosierni". Przygotowaniem uczniów do konkursu zajęły się p. Ludmiła Sozańska-Popowycz i p. Beata Grabas.