Zaczarowana " Choinka"...

Ona i on, czyli postacie w kolorowych, kraciastych ubrankach, pomalowane, z dziwnymi włosami i nosami sprawiły, że tegoroczna zabawa choinkowa ( 28 stycznia) przeniosła jej uczestników w świat marzeń, czarów i zabaw. Dzieci były zaczarowane, zachwycone i szczęśliwe. Ci ciut więksi,  udanie bawili przy muzyce zaprzyjaźnionego ze szkoła zespołu " Accord" z Kalnikowa. Za wszystkie  atrakcje tej udanej zabawy serdecznie dziekujemy wspaniałej Radzie Rodziców.

Opublikowano: 30 stycznia 2017 12:52