Konkurs plastyczny ,,Wielkanocne tradycje"

W kwietniu 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie ,,Wielkanocne tradycje" zorganizowanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu. Na konkurs należało wykonać kartkę świąteczną, pracę plastyczną przedstawiającą wielkanocne tradycje, pisankę lub palmę. Spośród 15 prac uczniów naszej szkoły wyróżnione zostały prace Eweliny Cupak z kl. 5 i Oliwii Polnej z kl. 1 gimnazjum. Nagrody i dyplomy zostały wręczone uczennicom podczas uroczystego wernisażu wystawy a prace można było podziwiać przez cały miesiąc w galerii CK w Przemyślu. Gratulujemy i życzymy uczennicom dalszych sukcesów artystycznych.

Opublikowano: 13 maja 2017 10:23