13 maja 2017 10:26 | Aktualności

V Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

28 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół w Orłach po raz kolejny odbył się Konkurs Piosenki Patriotycnej ,,Kto ty jesteś - Polak mały". Nasi uczniowie zaprezentowali się na konkursie występując w różnych kategoriach. Kalina Pekaniec wystąpiła w kategorii solisty klas 1-3, Alicja Kalawska - w kategorii solisty kl. 4-6, Joanna Soroka - w kategorii solisty młodzieżowego. Alicja Kalawska, Magdalena Polny, Klaudia Janczyszyn, Wiktoria Choma i Jakub Choma wystąpili w kategorii zespołu wokalnego kl. 4-6. Chór szkolny - w kategorii młodzieżowej, na keyboardzie akompaniowała chórowi Joanna Soroka. Sukces odniosła Alicja Kalawska zdobywając III miejsce. Uczennica występ swój powtórzyła 4 maja na uroczystej gali laureatów konkursu podczas gminnych obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Orłach. Gratulacje!

Filmy: