Piłka łączy...IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kalnikowie

Jan Kowalów to kapitan gimnazjalnej drużyny z Kalnikowa, która po raz pierwszy ( tak przechodzi się do historii) zwyciężyła w tym prestiżowym turnieju. Puchar został " w domu". W młodszych kategoriach zwyciężały druzyny ze Lwowa ( kl.1-3 SP) i Przemyśla ( kl.4- 6 SP).Tradycyjnie, oprócz gospodarzy  w zawodach udział wzieli uczniowie wraz z opiekunami z Korczowej , Nienowic, Przemyśla ( świetlica TPD " Przystań) i Lwowa. Cenne nagrody, znakomita organizacja, doping, dobra zabawa, przyjaźnie, integracja to znak firmowy tego turnieju. Tak było i tym razem. Pogoda dopisała! Czwartek 11 maja, okazał się jedynym dniem w tygodniu bez deszczu i zachmurzenia. Słońce i wiaterek sprawiły, że w piątek na wielu twarzach królowała czerwień. Spotkania kalnikowsko - lwowskie ( wzajemne odwiedziny, zawody sportowe, prezentacje artystyczne, ogniska, przejażdżki konne, noclegi, spacery) stały się piękną i ważną tradycją. Stały się chlubą naszych szkół i chlubą naszych miejscowości. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się po raz kolejny do organizacji tak znakomitej imprezy.

Opublikowano: 14 maja 2017 16:18