Dzieci...

Pomalowani, z watą cukrową w dłoni biegniemy od zjeżdżalni do zjeżdżalni. Mecz w siatkę , mecz w nogę , a do tego kręgle na trawie. Z lodem w ręku szybko na wyścigi w workach i przeciąganie liny. Przy pizzy i muzyce pogaduchy z przyjaciółmi. Uśmiechy, dużo uśmiechów. I Stefan Hajduk z kolegami przy szachownicy. I jak zwykle deszcz czeka do 13.oo, do zakończenia imprezy. To własnie kolejny Dzień Dziecka w naszej szkole ( 31maja). Dziękujemy wszystkim za zorganizowanie tego wspaniałego dnia. Szczególne ukłony dla dziewczyn z II gimnazjum.

Opublikowano: 01 czerwca 2017 10:07