09 czerwca 2017 21:56 | Aktualności

Kochamy Mamy

8 czerwca w klasie III a odbyło sie niesamowite spotkanie dzieci z ich , najbardziej ukochanymi osobami na świecie , mamusiami. Uczniowie wraz z wychowawczynią p. Beatą Kasprzyk przygotowali piękne przedstawienie pt. " Kopciuszek". Trzeba przyznać, że wspaniale odnależli się w powierzonych im rolach. Klaudia Segiń rewelacyjnie wcieliła się w rolę macochy, Karolina Ścirko w rolę tytułową, a Mikołaj Kowalów w rolę księcia. Stroje przygotowały dzieci wraz z rodzicami. Cała uroczystośc ubarwiona była przejmującą muzyką i śpiewem. Wzruszającym momentem spotkania było wręczanie mamusiom czerwonych róż. Ostatnim punktem był pyszny, słodki poczęstunek. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie mamy i gratulujemy im, takich zdolnych pociech.