Powodzenia...

Jest czas odpoczynku , czyli wakacje i jest czas pracy - dlatego wracamy do szkoły ( w tym roku wyjatkowo 4 września). Wracamy pełni ufności , nadziei i wiary, że wszystko w nowym roku się uda, że się powiedzie ,że podołamy naszym obowiązkom , że spełnią się nasze oczekiwania. To wyjątkowy, bo już dziesiąty rok z patronem szkoły, doktorem Bolesławem Orzechowiczem, z patronem, którego postawa życiowa pokazuje nam jak ważna jest nauka, jak cenne są kultura i sztuka, jak istotne przywiązanie do miejsc i do ludzi , z którymi się żyje. Niech kolejny rok pan Orzechowicz będzie dla nas wszystkich drogowskazem i inspiracją. Przed sztandarem z jego wizerunkiem, " prowadzeni" przez wychowawczynię p. Beatę Paczkowską ślubowali nowi uczniowie , pierwszoklasiści:  Sandra Danyliszyn, Paulina Fijor, Fabian Foryś, Józef Gut, Ksawery Kaczmarek, Kamil Kasprzyk, Gabriel Niedziela, Mikołaj Pekaniec i Szymon Skiba. Aktu pasowania w obecności wójta gminy Stubno p. Janusza Słabickiego dokonał dyrektor szkoły p. Stanisław Kalawski. Rok szkolny 2017/ 2018 rozpoczęty. Ciekawe kto dostanie pierwszą 5 ?

Opublikowano: 08 września 2017 21:27