03 grudnia 2017 13:25 | Aktualności

Andrzejki...

Podczas jednej z wróżb, najbliżej drzwi, buta rzuciła Dominika Ścirko, i to ona według wierzeń powinna pierwsza wyjść za mąż. Ale, ale...okazało się, że wcześniej tego buta pożyczyła od Julki Kondrów! A do tego podczas wróżby rozbiło się szkło! Co to teraz będzie!Czy szkło na szczęście? Czyj but? Czyj mąż? Podczas andrzejkowej dyskoteki wróżb było więcej ( dzięki chłopakom z klasy 7). Skorzystały też zwierzątka ze schroniska w Orzechowcach ( biletem wstępu była karma dla nich). Dziękujemy wszystkim ( opiekunom , obsłudze szkoły ) z p. Piotrem Kalawskim na czele ( DJ) za to,że dzięki nim mogliśmy się świetnie bawić.