20 maja 2018 19:51 | Aktualności

Nagrody, puchary, dyplomy...i może coś więcej.

Zaprzyjaźnieni nauczyciele z Kalnikowa i Lwowa żartują sobie ( ale na poważnie), że uwieńczeniem współpracy obu szkół byłoby to, aby zostali świadkami na ślubie swoich uczniów !!! Panna młoda z Kalnikowa, a pan młody z Lwowa, albo odwrotnie, pann młoda z Lwowa, a pan młody z Kalnikowa. Może to przyszłość kalnikowsko - lwowskich spotkań. Poczekamy. Tymczasem w naszej szkole zorganizowano wspólną dyskotekę , podczas której uczniowie prezentowali także talenty artystyczne ( tańce, śpiewy, recytacje ). Goście z Lwowa w tym roku byli u nas 14 i 15 maja. Uczestniczyli w tradycyjnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej ( V edycja), odwiedzli Starzwę, Łańcut i Przemyśl. W wyżej wymienionym turnieju oprócz szkół z Kalnikowa i Lwowa brały udział także drużyny ( chłopcy i dziewczyny) z Korczowej, Nienowic i Przemyśla ( świetlica TPD ). Najlepszym dyrektor szkoły p. Stanisław Kalawski wręczał piękne puchary, dyplomy i nagrody. Jak zwykle dziękujemy wszystkim , którzy przyczynili się do organizacji tego ważnego dla całego Kalnikowa wydarzenia.