10 maja 2018 21:00 | Aktualności

VI Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

27 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej ,,Kto ty jesteś - Polak mały" zorganizowanym przez Zespół Szkolno - Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Orłach i Urząd Gminy Orły. Karolina Ścirko wystąpiła w kategorii solisty kl. 4-6 z piosenką ,,Czerwone słoneczko". Chór szkolny składający się z uczniów kl. 4 zaprezentował swoje umiejętności wokalne i w grze na instrumentach wykonując piosenkę ,,Idą leśni" zdobywając wyróżnienie w kategorii zespół wokalny/chór kl. 4-6. Chórowi akompaniowała na keyboardzie Weronika Broda. Wyróżnienia zdobyli także uczniowie klas starszych: solistka Alicja Kalawska - za wykonanie piosenki ,,Syberiada" i zespół wokalny składajacy się z uczniów kl. 3 gimnazjum, którzy zaśpiewali piosenkę ,,Ten kraj". Alicja Kalawska zaprezentowała również naszą szkołę na akademii laureatów konkursu podczas Gminnych Obchodów Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w ZS w Orłach dnia 4 maja. Gratulacje!

Filmy: