16 maja 2019 12:21 | Aktualności

O puchar dyrektora szkoły...

Nasi przyjaciele ( goście) ze Lwowa obdarowali nas wszystkich pysznymi cukierkami ( jutro będą rozdawane uczniom w szkole, liczymy na wysoką frekwencję ), dlatego klawiatura laptopa umazana jest czekoladą i ze zrozumiałych względów artykuł nie może być za długi...Kolejny raz piłka nożna łączyła w naszej szkole. 14 maja w VI Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP w Kalnikowie udział wzięły drużyny z Kalnikowa, Lwowa, Korczowej, Nienowic i Stubna . Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie. Mamy nadzieję , że pobyt w Kalnikowie był dla Was źródłem zadowolenia i satysfakcji. Zdrowa rywalizacja, wzajemny szacunek, przyjaźń, to wartości, którymi chcemy się z Wami dzielić. Dziękujemy wszystkim , którzy przyczynili się do tego , że 14 i 15 maja mogła mieć miejsce tak ważna i potrzebna integracja młodzieży.