Zabawa choinkowa 2013

Jak co roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. W tym roku miała ona miejsce 26.01.2013r. Zarówno najmłodsi uczniowie z podstawówki, jak starszaki z gimnazjum prezentowały swoje umiejętności w tańcu na sali gimnastycznej. Oprawę muzyczną zapewnili Kaśka z Piotrkiem. Zabawy co nie miara, ale wiadomo, co dobre szybko się kończy. Nie inaczej było tym razem. O godzinie 22 z minutami Pan Dyrektor zakończył wspólną zabawę i uczniowie rozeszli się do swoich domów.

Opublikowano: 31 stycznia 2013 18:35

Choinka 26.01.2013