Karnawał dobiega końca...

W tym roku wyjątkowo długi karnawał uczniowie naszej szkoły spędzili bawiąc się na zabawie choinkowej w styczniu oraz na dyskotece walentynkowej w lutym. Przedszkolaki uroczyście obchodziły Dzień Babci i Dziadka uświetniając go swoimi występami, podarunkami oraz zapraszając na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Radość i zabawa towarzyszyły dzieciom i młodzieży również podczas ferii zimowych. Za nami już "tłusty czwarek" i wspomnienie pączków zjedzonych dla osłody, no i... zabieramy się do nauki bo drugie półrocze dopiero się rozpoczęło.

Opublikowano: 28 lutego 2014 08:21