Młodzi uczniowie ZS w Kalnikowie - rocznik 2004 i młodsi - U 10 - najlepsi w gminie Stubno!!! Drudzy w Powiecie!!!

...a wszystko w XIV Powiatowym Turnieju "Z Podwórka na Stadion" rozegranym w Stubnie 03.04.2014r. Nasi chłopcy w drodze do finału wygrali wszystkie mecze, ulegli dopiero w walce o pierwsze miejsce i to nie reprezentacji jednej szkoły, ale reprezentacji gminy Orły... Duże gratulacje dla adeptów kalnikowskiej szkółki piłkarskiej... Wszyscy chłopcy dzielnie walczyli, za co wielkie dzięki! Sukces tym bardziej wartościowy, że szkółka działa dopiero od września ubiegłego roku! Tak trzymać chłopcy! Na uwagę zasługuje fakt strzelenia w turnieju 9 bramek przez Mateusza Hajduka. Choć klasyfikacja na najlepszego strzelca turnieju nie była prowadzona, to prawdopodobnie Mateusz został królem strzelców. Jedną bramkę zdobył Patryk Łuka.

Oto skład drużyny: Mateusz Hajduk, Patryk Łuka, Kuba Choma (B), Mariusz Soroka, Robert Stecyk, Adrian Stecyk, Kacper Ferków (B), Karol Dwornik, Wojciech Zabłocki, Kacper Balandyk. Trener Dariusz Lasek.

Kolejno rozegrano mecze w grupie:

Kalników - Stubno 2:1

Kalników - Maćkowice 5:0