Projekty edukacyjne w gimnazjum

23 czerwca 2015 13:25 | Projekty edukacyjne w gimnazjum

Projekt edukacyjny z języka niemieckiego

W dniu 16 czerwca 2015r. uczniowie klasy II gimnazjum w składzie: Tomasz Domeredzki, Agnieszka Grabas, Ewa Solarczyk i Patrycja Sydorów zaprezentowali swoim kolegom i koleżankom z gimnazjum projekt edukacyjny z języka niemieckiego "Tradycyjne potrawy, produkty regionalne w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.” Oprócz prezentacji multimedialnej, uczniowie opracowali książkę kucharską w języku niemieckim, którą można obejrzeć w bibliotece szkolnej. Dopełnieniem przekazu treści była degustacja: niemieckich kruchych rogalików migdałowych, austriackiego placka z owocami oraz szwajcarskiego placka czekoladowego.